Vizyonumuz

İnsanların seyahat ihtiyaçlarını en iyi anlayan ve kaliteli hizmetiyle en iyi şekilde karşılayan, en yenilikçi, en güvenilir ve turizm denildiğinde ilk akla gelen, lider turizm markası olmak. Turizm sektöründe, benimsediği güvenilirlik, konfor, üst düzey hizmet kalitesi ve anlayışıyla, ülkesinde referans olma ayrıcalığını yaşamak ve daima tercih edilen, örnek gösterilen bir marka olmaktır.

Eğitimli ve tecrübeli kadrolarımız, yüksek model konforlu ve güvenli araçlarımızla çalıştığımız müşterilerimizin takdirini kazanarak sektörde lider olmaktır.

 Kültür turları bazında, profesyonel rehberler eşliğinde yurtiçi ve yurtdışı çeşitli bölgelere gezi organizasyonları yapmaktadır. Bununla birlikte Eraydın Turizm olarak TÜRSAB (Turizm Seyahat Acentaları Birliği) A Grubu Seyahat Acentası (8713) üyesi olarak Türk Hava Yolları, Pegasus Hava Yolları gibi uçak firmalarının yurt içi ve yurt dışı Bursa Bölgesi genel satış acenteliğini yapmaktadır. B2 yetki belgelerimizle Türkiye içi ve uluslararası 7/24 hizmet anlayışı ile görev yapmaktayız.

Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilke edinmiş müşteri ve sektörel güvenin önemini benimsemiş, itibarli ve ülke ve dünya seyahat sektöründe tanınmış marka olmak. Bu itibarla Turizm sektörüne öncü ve örnek olmaktır.