Eskişehir Turu

Hareket Tarihi

Her Pazartesi

Süre

Günübirlik

İnceleme

299

Boş Koltuk

10

Tur Bilgileri

Lüks Araçlar
Ücretsiz İkramlar
Özel Tur Restorantları
Tüm Müze Girişleri
Tur Rehberi
Seyahat Sigortası

Tur Programı

Sabah

Cumalıkızık Köyü

Belirtilen yerlerde buluşarak Bursa-Cumalıkızık'a gidiyoruz. Gezimizin ilk durağı rengarenk evleri, Arnavut kaldırımlı sokaklarıyla beş yüzyıllık Osmanlı köyü Cumalıkızık. Osmanlı erken döneminin kırsal kesim sivil mimari örneklerini günümüze ulaşmayı başarmış olan Cumalıkızık, günümüzde de tarihsel filmlere mekan olmaktadır. Önce köyü bir uçtan bir uca geziyoruz. Köyde, Etnoğrafya Müzesi ve Sanat Evi, Tarihi Cami'yi gezip yöreseler ürünlerin satıldığı tezgahlarda bol bol alışveriş yapıyoruz. daha sonra tarihi ekmek fırından ekmeğimizi de alıp, Oylat'a geçiyoruz. Oylat'ın eşsiz doğası ve mağaralarıyla beraber turumuza devam ediyoruz.
Öğlen

Oylat Kaplıcaları

Siz değerli misafirlerimizle beraber Oylat Kaplıcaları ve Oylat mağara kompleks yapısını gezerek turumuza devam ediyoruz. Serbest zaman ile Oylat'ta soğuk ve sıcak ikramlarımızı siz değerli misafirlerimize sunuyoruz.
Akşam

İnegöl Merkezi

Dönüş yoluna geçtiğimizde İnegöl'ün merkezinde bulunan nezih restoranlarımızda siz değerli misafirlerimizde beraber akşam yemeği yiyioruz. Yemekten sonra çay ikramlarıyla beraber dönüş yoluna geçiyoruz.
Day 04

Manchester England

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur. Nulla rhoncus ultrices purus, volutpat. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur elit dolor sit amet, consectetur nulla rhoncus ultrices purus. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur elit dolor sit amet. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur elit dolor sit amet, consectetur nulla rhoncus ultrices purus.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur. Nulla rhoncus ultrices purus, volutpat. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur elit dolor sit amet, consectetur nulla rhoncus ultrices purus. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur elit dolor sit amet. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur elit dolor sit amet, consectetur nulla rhoncus ultrices purus.

Tur Rezervasyonu

Tur Adı Yetişkin Ücreti Çocuk Ücreti Boş Koltuk Hareket Tarihi Süre
Eskişehir Turu 375 10 10 Every Monday Günübirlik

Booking Information

Name Price ( Adults/Children ) Persons ( Adults/Children ) Quantity Total

Fiyat Özeti

Ara Toplam 0
Genel Toplam 0

Customer Information

*
First Name is required.
*
Last Name is required.
*
Number Phone is required.
*
Address is required.
Thank You. Your booking have received and booking number is